AYRINTILAR GELİYOR…
Related Posts
Samsun Ayvacık’ta Türkiye Çevre Haftası kapsamında çevre temizliği yapıldı
Samsun’un Ayvacık ilçesinde, Kaymakamlık, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TEMA Vakfı Samsun İl Temsilciliği işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte, 60 öğrenci ve katılımcılar çevredeki çöpleri topladı. Kaymakam Melikşah Şahin, etkinlikte yaptığı konuşmada, iklim değişikliğine dikkat çekerek doğanın korunmasının önemine vurgu yaptı. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şahin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil İbrahim Yaman ve İsmail Uzun, TEMA Vakfı Samsun İl Temsilci Yardımcısı Yusuf Dursun Durmuş ile lise ve ilkokul öğrencileri katıldı.
Bahçesini sürerken 22 sikke buldu: jandarmaya teslim etti
Hatay’da bir çiftçi, bahçesini sürerken 22 tane sikke buldu. Çiftçli bulduğu sikkeleri jandarma ekiplerine teslim etti.
57 ilde “Narkoçelik” operasyonları: Binlerce kilogram uyuşturucu madde ve yüzbinlerce hap ele geçirildi
57 ilde “Narkoçelik” operasyonları: Binlerce kilogram uyuşturucu madde ve yüzbinlerce hap ele geçirildi